vytvarejte

Vytvářejte realistické modely

ColorJet Printing je technologie 3D tisku, která vám umožní tisknout fotorealistické modely. Používá přitom paletu až 6 milionů barev. Je proto vhodná pro takové odvětví, kde je barevné vyjádření důležité jako například design nebo architektura.

Výjimečná rychlost tisku

Tiskárny řady ProJet x60 tisknou 5x až 10x rychleji než jiné technologie. Velkých modelů se tedy dočkáte během hodin, nikoliv dní. Díky principu tisku je zde, na rozdíl od jiných technologií, možné využít celou stavební komoru pro tisk více předmětů najednou, čímž se zásadně šetří Váš čas.

rychlost
dalsi

Neomezená geometrie

Zapomeňte na podpěry! Oproti jiným technologiím nemusíme řešit jakým způsobem navrhnout model tak, aby neobsahoval převisy, kvůli tvorbě podpěr. Geometrické omezení tak v podstatě odpadají.

Technické povídání o principu tisku

Tiskový software rozřeže virtuální 3D model na jednotlivé 0,1 mm tenké vrstvy a poté je jednu po druhé odesílá do tiskárny. Ta vždy rozprostře po tiskové podložce stejně tenkou vrstvu stavebního materiálu a tiskovou hlavou vykreslí celý jeden řez jako běžná inkoustová tiskárna. Poté se nanese další vrstva materiálu a celý proces se opakuje, dokud není hotový celý model. Po dokončení je potřeba očistit model od nevytvrzeného materiálu a ponořit ho do speciálního infiltrantu, čímž získá finální tvrdost a jasnou barvu. 

proces

Cenová nabídka

Vyberte zařízení
Osobní údaje
Předpokládané místo instalace